Sepetim (0) Toplam: 0,00
Balcalı Güzelleri-Kelebek Türleri İçin Fotografik Rehber Zeynel Cebeci Balcalı Güzelleri-Kelebek Türleri İçin Fotografik Rehber Zeynel Cebeci

Balcalı Güzelleri-Kelebek Türleri İçin Fotografik Rehber

Liste Fiyatı : 6,00
Temin süresi 7-21 gündür.
9786054649235
516667
Balcalı Güzelleri-Kelebek Türleri İçin Fotografik Rehber
Balcalı Güzelleri-Kelebek Türleri İçin Fotografik Rehber
Akademisyen Kitabevi
6.00
Doğada her şey güzeldir fakat güzelliğin öne çıkan iki özel simgesi vardır; Çiçekler ve kelebekler. Zaten o yüzden olmalı ki, şarkılar ve türkülerde onları buluşturmaz mıyız? Kelebekler renkleri, desenleri, uçuşları, güzellikleriyle seyri doyulmaz, çok zarif ve narin canlılardır. Doğanın duygusal boyutunu yansıtırlar ve belki biraz da bu nedenle bu kadar özeldirler. Bu kitap, güzel, melek, boncuk vb. ad ve nitelemeleri olan kelebeklerin Balcalı'da yaşayanlarını tanıtmaktadır. Kitabın adı bunu dikkate alan metaforik esinlenmeyle oluşturulmuştur.
 • Açıklama
  • Doğada her şey güzeldir fakat güzelliğin öne çıkan iki özel simgesi vardır; Çiçekler ve kelebekler. Zaten o yüzden olmalı ki, şarkılar ve türkülerde onları buluşturmaz mıyız? Kelebekler renkleri, desenleri, uçuşları, güzellikleriyle seyri doyulmaz, çok zarif ve narin canlılardır. Doğanın duygusal boyutunu yansıtırlar ve belki biraz da bu nedenle bu kadar özeldirler. Bu kitap, güzel, melek, boncuk vb. ad ve nitelemeleri olan kelebeklerin Balcalı'da yaşayanlarını tanıtmaktadır. Kitabın adı bunu dikkate alan metaforik esinlenmeyle oluşturulmuştur.
   Stok Kodu
   :
   9786054649235
   Boyut
   :
   0x0
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2013-01
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamıur
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat