Sepetim (0) Toplam: 0,00
%40
Circle Toys İlk 50 Sözcük İngilizce Türkçe Kartlar

Circle Toys İlk 50 Sözcük İngilizce Türkçe Kartlar

Liste Fiyatı : 17,19
İndirimli Fiyat : 10,31
Kazancınız : 6,88
8681528383787
9312796
Circle Toys İlk 50 Sözcük İngilizce Türkçe Kartlar
Circle Toys İlk 50 Sözcük İngilizce Türkçe Kartlar
10.31
Circle Toys İlk 50 Sözcük İngilizce Türkçe Kartlar ile çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek!çocuk eğitiminde kullanılması için hazırlanmış olan “50 Sözcük” seti, en sık kullanılan sözcüklerden seçilerek oluşturulmuştur. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan “50 Sözcük” çocukların ilk bebeklik dönemlerinde doğal ortamlarında veya izlediği görsel yayınlarda karşılaştığı kavramları içerir.Nasıl Oynanır?

“50 Sözcük” setinin içindeki dilediğiniz kartı seçiniz. Yüksek sesle karttaki görseli seslendiriniz. Seslendirmeyi dilerseniz sadece Türkçe veya İngilizce olarak yapınız. Bu çalışmalardan sonra kartları çoğaltarak herhangi bir görselin ismini seslendirebilir ve bebeğinizin bulmasını isteyebilirsiniz. Set içinde bulunan kartları; görsellerle masal anlatma, bulunduğunuz ortamda farklı yerlere koyarak istenen yönergelerle kartı bulma gibi farklı şekillerde kullanabilirsiniz.Kutu Ölçüsü: 20 x 8 x 25 cm.Tüm kredi kartlarına taksit ve aynı gün kargo avantajlarıyla satın alabilirsiniz.
 • Açıklama
  • Circle Toys İlk 50 Sözcük İngilizce Türkçe Kartlar ile çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek!   çocuk eğitiminde kullanılması için hazırlanmış olan “50 Sözcük” seti, en sık kullanılan sözcüklerden seçilerek oluşturulmuştur. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan “50 Sözcük” çocukların ilk bebeklik dönemlerinde doğal ortamlarında veya izlediği görsel yayınlarda karşılaştığı kavramları içerir.   Nasıl Oynanır?

   “50 Sözcük” setinin içindeki dilediğiniz kartı seçiniz. Yüksek sesle karttaki görseli seslendiriniz. Seslendirmeyi dilerseniz sadece Türkçe veya İngilizce olarak yapınız. Bu çalışmalardan sonra kartları çoğaltarak herhangi bir görselin ismini seslendirebilir ve bebeğinizin bulmasını isteyebilirsiniz. Set içinde bulunan kartları; görsellerle masal anlatma, bulunduğunuz ortamda farklı yerlere koyarak istenen yönergelerle kartı bulma gibi farklı şekillerde kullanabilirsiniz.   Kutu Ölçüsü: 20 x 8 x 25 cm.   Tüm kredi kartlarına taksit ve aynı gün kargo avantajlarıyla satın alabilirsiniz.
   Stok Kodu
   :
   8681528383787
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat