Sepetim (0) Toplam: 0,00
Fıkhi İhtilafların Sebepleri Mehmet Hulusi Ünye-Cemal Bedevi Fıkhi İhtilafların Sebepleri Mehmet Hulusi Ünye-Cemal Bedevi

Fıkhi İhtilafların Sebepleri

Liste Fiyatı : 6,00
Temin süresi 7-21 gündür.
Fıkhi İhtilafların Sebepleri
Fıkhi İhtilafların Sebepleri
Ravza Yayınları
6.00
IFADELERINIZE SUNULAN BU KITAP IKI RISALENIN BIR ARAYA GELMESIYLE MEYDANA GELMIŞ BIR ÇALİŞMADİR. KITABİ OLUŞTURAN RISALELERDEN BIRINCISI, BILHASSA FİKHI MEZHEPLERIN OLUŞMASİNDA ETKILI OLAN SEBEPLERI IRDELEMEKTEDIR. BILINDIĞI GIBI ISLAMI HÜKÜMLER KUR'AN VE SÜNNET'IN ANLAŞİLMASİNDA TAKIP EDILEN METOTLAR VE NASLARİN ANLAŞİLMASİNDAKI FARKLİ TUTULARDAN KAYNAKLANMİŞTİR. NASLAR TEMELDE BIR OLDUĞU HALDE BU METOD VE ANLAYİŞ FARKLİLİKLARİ SEBEBIYLEAYNİ KONUDA BIR ÇOK NETCENIN ORTAYA ÇİKMASİ KAÇİNLMAZ OLMUŞTUR.
 • Açıklama
  • IFADELERINIZE SUNULAN BU KITAP IKI RISALENIN BIR ARAYA GELMESIYLE MEYDANA GELMIŞ BIR ÇALİŞMADİR. KITABİ OLUŞTURAN RISALELERDEN BIRINCISI, BILHASSA FİKHI MEZHEPLERIN OLUŞMASİNDA ETKILI OLAN SEBEPLERI IRDELEMEKTEDIR. BILINDIĞI GIBI ISLAMI HÜKÜMLER KUR'AN VE SÜNNET'IN ANLAŞİLMASİNDA TAKIP EDILEN METOTLAR VE NASLARİN ANLAŞİLMASİNDAKI FARKLİ TUTULARDAN KAYNAKLANMİŞTİR. NASLAR TEMELDE BIR OLDUĞU HALDE BU METOD VE ANLAYİŞ FARKLİLİKLARİ SEBEBIYLEAYNİ KONUDA BIR ÇOK NETCENIN ORTAYA ÇİKMASİ KAÇİNLMAZ OLMUŞTUR.
   Stok Kodu
   :
   9789782419704
   Boyut
   :
   0x0
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2017-01
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamur
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat