Sepetim (0) Toplam: 0,00
Her İstediğimizi Yapabilir miyiz? Yılmaz Murat Bilican, Nergis Seli Her İstediğimizi Yapabilir miyiz? Yılmaz Murat Bilican, Nergis Seli

Düşünme Çemberi 6Her İstediğimizi Yapabilir miyiz-Düşünme Çemberi 6

Liste Fiyatı : 7,00
Her İstediğimizi Yapabilir miyiz-Düşünme Çemberi 6
Her İstediğimizi Yapabilir miyiz-Düşünme Çemberi 6 Düşünme Çemberi 6
Say Yayınları
7.00
Tutkuyla keman çalmaya çalışan Koral'ın çıkardığı gıcırtılı sesler diğer kardeşler için dayanılmaz bir hal aldığında ne yapılmalı? Du¨şu¨nme Çemberi'nde bu sefer özgu¨rlu¨k, sorumluluk, haklar, birlikte yaşamak gibi kavramlarla yapılan heyecanlı bir tartışma var. Ne dersiniz? Her istediğimizi yapmakta özgu¨r mu¨yu¨z? Biri çocuk kitapları yazarı, diğeri felsefeci olan iki yazarın kaleminden çıkan “Du¨şu¨nme Çemberi” kitap dizisinde heyecanlı tartışmalar yapılıyor. P4C (Çocuklar İçin Felsefe) tekniğiyle, çocuklarla yapılan atölye çalışmalarından esinlenerek yazılan kitaplarda, tartışmalara okuyucunun da katılması sağlanarak felsefi kavramlara doğru birlikte yol alınıyor.
 • Açıklama
  • Tutkuyla keman çalmaya çalışan Koral'ın çıkardığı gıcırtılı sesler diğer kardeşler için dayanılmaz bir hal aldığında ne yapılmalı? Du¨şu¨nme Çemberi'nde bu sefer özgu¨rlu¨k, sorumluluk, haklar, birlikte yaşamak gibi kavramlarla yapılan heyecanlı bir tartışma var. Ne dersiniz? Her istediğimizi yapmakta özgu¨r mu¨yu¨z? Biri çocuk kitapları yazarı, diğeri felsefeci olan iki yazarın kaleminden çıkan “Du¨şu¨nme Çemberi” kitap dizisinde heyecanlı tartışmalar yapılıyor. P4C (Çocuklar İçin Felsefe) tekniğiyle, çocuklarla yapılan atölye çalışmalarından esinlenerek yazılan kitaplarda, tartışmalara okuyucunun da katılması sağlanarak felsefi kavramlara doğru birlikte yol alınıyor.
   Stok Kodu
   :
   9786050207200
   Boyut
   :
   0x0
   Sayfa Sayısı
   :
   40
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2019-01
   Resimleyen
   :
   Ege Karadayı Yiğitbaşı
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamur
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat